استودیو تبلیغاتی سی‌نوت

با بالاترین کیفیت، تولید محتوا کنید و بیشتر بفروشید...

مشاوره رایگان
مدیریت و تولید محتوا
تولید محتوای خلاقانه و جذاب برای تاثیرگذاری روی کاربران و مشتریان شما علاوه بر انتشار و مدیریت اصولی محتواها
تبلیغات گسترده و اینفلوئنسری
تبلیغات فقط پرداخت پول به رسانه نیست، باید بدانید که مخاطبان شما در چه رسانه‌ای هستند و چه محتواهایی می‌بینند.
مشاوره بازاریابی دیجیتال
همه ما نیاز به راهنما داریم، گاهی اوقات یک نفر که از بیرون گود به فضا و شرایط نگاه می‌کند، بهتر همه چیز را درک می‌کند.

ما صفر تا صد تولید محتوا و تبلیغات پیج اینستاگرام کسب و کار شما را ایده پردازی، اجرا و مدیریت می‌کنیم.

تحلیل پیج شما به صورت رایگان تنها تا 20 خرداد

درخواست تحلیل پیج و مشاوره رایگان

برندهایی که به ما اعتماد دارند

با افتخار میزبان شما نیز هستیم...

google
pixfort
Spotify
netflix

تیزر تلوزیونی
بیمارستان فوق تخصصی چشم بینا

گالری تصاویر

تمام تصاویر با دوربین‌های حرفه‌ای عکاسی و به صورت تبلیغاتی همراه با المان‌های مختلف صحنه مثل مدل، صحنه آرایی و... انجام شده است.

سوالات متداول
پکیج‌های تولید محتوا چه تعداد پست و استوری دارند؟
بسته به وضعیت و شرایط هر کسب و کار متفاوت هست، پس از دریافت مشخصات شما، پکیج پیشنهادی با تعداد و تنوع محتوایی مشخص در قالب یک جلسه آنلاین و یا حضوری ارائه خواهد شد.
چقدر باید تولید محتوا کنیم تا محصولاتمان به فروش برسد؟
تولید محتوا یک روند مداوم است، اینطور نیست که ما الان 10 پست تولید کنیم و هفته بعد مشتریان به سمت ما هجوم بیاورند، علاوه بر اینکه تولید محتوا باید جذاب و با کیفیت باشد، صبر نیز لازم است تا به تدریج مخاطبین با سبک محتوایی شما و کسب و کارتان آشنا شوند و رفته رفته از قیف فروش پایین و پایین تر بیاییند، اما به طور کلی معمولا برای افزایش فالوئرها و افزایش مخاطبین حداقل سه ماه زمان نیاز است تا هم هویت بصری پیج شما شکل گیرد هم محتواها از نظر تعداد به حدی برسند که مخاطب به محض ورود به صفحه آن را دنبال کند کما اینکه بعد از سه ماهه اول، خود شما مانند مشتریان فعلی ما، علاقه پیدا خواهید کرد که به صورت مستمر از محصولات و خدماتتان تولید محتوا و تبلیغات انجام گیرد.
تولید محتوا با گوشی انجام می‌شود؟
خیر! در هر نوع از محتواها (عکس، گرافیک، ویدئو پادکست و...) از دوربین، سیستم، میکروفن، تجهیزات حرکتی و... و همینطور متخصص حوزه مورد نظر که همکاران ما در مجموعه هستند استفاده خواهد شد.
تبلیغات چه فرفی با تولید محتوا می‌کنه؟
ما در استودیو سی‌‍نوت معتقدیم تولید و انتشار محتوا در بستر پیج کسب و کار شما به تنهایی کفایت نمی‌کند و با تولید محتوای صرف، چرخه بازاریابی محتوا تکمیل نشده، به همین خاطر در در داخل پکیج‌های تولید محتوا بودجه‌ای تقریبی برای تبلیغات ماهیانه در نظر گرفته می‌شود که بسته به نحوه ارائه خدمات شما به مشتریان، نوع فروش، پرسونای مخاطب و... برخی رسانه‌های پرمخاطب را متناسب با بودجه ذکر شده در نظر می‌گیریم تا برخی محتواهای تبلیغی را برای انتشار به آن‌ها بسپاریم؛ این رسانه‌ها باید دقیقا مناسب فضای کسب و کار شما باشند و علاوه بر آن مخاطب هدف شما نیز در این رسانه‌ها حضور داشته باشد که پس از بررسی‌ها و جلسات مختلف انتخاب رسانه‌ها قطعی خواهد شد.
Call Now Buttonالان تماس بگیرید...