همه جا در دسترس شماییم...
09155659834

بیمارستان بینا

ممکن است برخی فکر کنند که هویت بصری در سازمان‌ها و مجموعه‌ها آنچنان مهم نیست و ایرادی هم ندارد که اگر هر قسمت از سایت، پیج و کانال‌های ارتباطی هر مجموعه با مخاطبان خود رنگ و طرح متفاوتی داشته باشد، درصورتیکه بارها و بارها لمس کرده‌ایم که کسب و کارهایی که به هویت بصری خود اهمیت می‌دهند و سعی دارند تصویری یکپارچه، حاوی پیام و متناسب را به مشتریان و مخاطبان خود نمایش دهند، مخاطب ناخودآگاه حس بهتری از او می‌گیرد و به راحتی ترجیح می‌دهد با مجموعه‌ای معامله داشته باشد که حس بهتری از او گرفته است تا مجموعه‌ای که شلخته، ناموزون و بی هویت خود را نشان می‌دهد هرچند با قیمت کمتری نیز کار می‌کند؛ در بینا نیز برای همین گونه برای ما اتفاق افتاد.

بستر انتشار محتوا
اینستاگرام و تلوزیون
زمان
تابستان 1400 به بعد

هویت بصری

محتوای ویدئویی

ویدئوی اول، تیزر تلوزیونی بیمارستان بیناست که در حال حاضر نیز از صدا و سیمای مرکز خراسان پخش می‌شود.
ویدئوی دوم یک کلیپ سناریو محور از شروع فرآیند مراجعه به بیمارستان جهت انجام عمل PRK (حذف عینک) است که در انتها مراجع واقعی از تجربه خود نیز فیدبک می‌دهد.
کلیپ سوم تور مجازی کل بیمارستان است که تمامی بخش‌ها و طبقات به صورت کلی به مخاطب در قالب تصاویر مختلف و با همراهی مجری (از طرف مجموعه) نمایش داده شد.

ویدئوها به علت راحتی شما برای بارگزاری کم حجم و در نتیجه کیقیت کمی کمتر شده است.

پخش زنده مراسم روز پرستار

این مراسم با توجه به اهمیت کارکنان پرستار مجموعه برگزار شد که تصویربرداری با چند دوربین، صدابرداری، سویچینگ و کارگردانی دوربین‌ها و انتقال تصاویر به صورت زنده بر روی ویدئو وال مجموعه را برعهده داشتیم.