همه جا در دسترس شماییم...
09155659834

مجموعه پذیرایی و گردشگری گراندیس

رقابت در اصناف خوراکیجات و مخصوصا رستوران‌ها بسیار زیاد است، مخصوصا در مناطقی مثل طرقبه و شاندیز که قدم به قدم رستوران‌های مختلف با منوهای مختلف و متنوع وجود دارند، در این موقعیت تنها با مزیت‌های رقابتی امکان رقابت بین مجموعه‌های مختلف ممکن است، رستوران گراندیس نیز از این قاعده مستثنی نیست اما مزیت‌های رقابتی مختلفی از جمله کافی‌شاپ، تالار، محیط باز، بزرگ و زیبا رو بعنوان مزیت‌های رقابتی داشت، اما تنها این موارد کافی نبود، چراکه بهترین مزیت‌های رقابتی نیز در طول زمان ازبین می‌روند و یا کپی خواهند شد، به همین خاطر هم مجموعه ما بعنوان بازوی اجرایی تمام توان خود رو در ایجاد برند، متناسب با هویت برند از پیش برنامه ریزی شده که توسط سی‌نوت و گراندیس به جمع بندی رسیده بود به کار برد تا صفحه‌ای در شان، سود ده و رسانه‌ای معتبر برای این مجموعه فخیم ایجاد نماید که همینطور نیز شد.

بستر انتشار محتوا
اینستاگرام
زمان
از زمستان 98

خدمات ما به رستوران گراندیس

تصویربرداری و ساخت تیزر
شروع به کار مجدد مجموعه گراندیس نیاز به پرزنت ویدئویی داشت که در طی یک تیزر چند دقیقه‌ای اتفاقات راه‌ اندازی مجدد این مجموعه به تصویر کشیده شد.
عکاسی تبلیغاتی محصولات و محیط
بیش از چند صد شات از این مجموعه جهت تبلیغات محیط، غذاها و امکانات مجموعه گرفته شد.
تولید محتوای اینستاگرام
بیش از 500 محتوای ویدئویی، گرافیکی و عکس برای این مجموعه در قالب پست و استوری در بستر اینستاگرام تولید و منتشر شده است.

طراحی هویت بصری متناسب با هویت برند

متناسب با اهداف سازمانی، رنگ، هویت و شخصیت برند تولید محتوای ما نیز جهت می‌گیرند.

محتوای ویدئویی

بیش از 40 ویدئو در این پروژه تولید شده است که تمامی‌ آن‌ها از ضبط تا تدوین و اصلاح رنگ و انتشار بر عهده استودیو سی‌نوت بوده است.

ویدئوها به علت راحتی شما برای بارگزاری کم حجم و در نتیجه کیقیت کمی کمتر شده است.

تصاویر

سروش گلمکانی
سروش گلمکانی
مدیر تبلیغات مجموعه گردشگری و پذیرایی گراندیس

گروه جوون و خوش ذوقی که در مدت همکاری‌مون خیالم رو از بابت تبلیغات و مدیریت صفحه اینستاگرام خیلی بیشتر از انتظار راحت کردند. مهمترین نقطه قوت گروه سی‌نوت احساس مسئولیت و روحیه همکاری‌شون هست. به طوری که تو خیلی از مسائل که نه ارتباطی بهشون پیدا میکنه و نه در چارچوب قرارداد و وظایف شون هست هم ایده میدن و یاری میرسونن. قطعا با گسترش شرکت و افزایش نیروهای کارآمد، خلاق و خوش سلیقه هممون در آینده‌ای که خیلی دور نیست بیشتر از سی‌نوت خواهیم شنید.