همه جا در دسترس شماییم...
09155659834

خانه علوم تربیتی، روانشناسی و مشاوره مشهد

همکاری ما با این موسسه آموزشی روانشناسی با ساخت استودیو اختصاصی تصویر این مجموعه کلید خورد، پس از آنکه این استودیو را با ویژگی‌های مورد نیاز چنین مکانی مثل ضد صدا بودن، نورپردازی مناسب و... انجام دادیم از طرف مجموعه پیشنهاد شد که چندین کارگاه نیز در همین مکان ضبط و تا به مراجعین و مخاطبین موسسه ارائه شود، از همین رو بیش از صد ساعت کارگاه را در مدت 6 ماه با بیش از 10 مدرس ضبط، تدوین و آماده فروش کردیم، در همین بین نیز در زمان کوتاهی که مجموعه نیرویی برای مدیریت پیج خود نداشت، این وظیفه را نیز تا زمان حضور نیرو مناسب به استودیو سی‌نوت برون سپاری کردند.

 

بستر انتشار محتوا
سایت و اینستاگرام
زمان
بهار تا پاییز 99

خدمات ما به خانه علوم تربیتی، روانشناسی و مشاوره مشهد

تصویربرداری کلاس‌ آموزشی
مستند سازی و ساخت پکیج مناسب فروش که روانشناسان مختلف مباحث خود را در زمان‌های متفاوت به صورت فردی ارائه می‌دادند؛ مجموعا به بیش از 100ساعت محتوای ویدئویی رسید که از ضبط تا تدوین برعهده ما بود.
پخش زنده
همایشی تحت عنوان ازدواج به صورت حضوری و به دلیل پاندمی کرونا به صورت آنلاین و پخش زنده انجام شد که راه اندازی و ایجاد زیر ساخت توسط سی‌نوت انجام شد.
تولید محتوای اینستاگرام
تولید محتوای بیش از 30 پست گرافیکی آموزشی که در بازه‌ی کوتاهی همکاری داشتیم

تیزر دوره

تیزر بخشی از 10 دوره ضبط شده بالغ بر 100 ساعت

ویدئوها به علت راحتی شما برای بارگزاری کم حجم و در نتیجه کم کیفیت شده است.
دوره‌ها هرکدام بیش از 10گیگابایت حجم دارند که امکان بارگزاری آن‌ها هم از نظر حجمی و هم از نظر رعایت حقوق مولف امکان پذیر نیست.

پخش زنده و همایش ازدواج

تمامی زیرساخت همایش از جمله مستند سازی، سیستم صوت و پخش تصویر، مانیتورینگ و کارگردانی پخش زنده و ارسال محتواها به صورت لحظه‌ای بر روی بستر اینستاگرام و سایت توسط سی‌نوت انجام شده است.

پست‌های گرافیکی

سبک محتوایی به صورت نقل قول و پست‌های گرافیکی اسلایدی آموزشی

دکتر احمد تیموری
دکتر احمد تیموری
مدیرعامل خانه علوم تربیتی، روانشناسی و مشاوره مشهد

من همیشه با دوستان و همکاران که صحبت می‌کنم و بحث استودیو سی‌نوت مطرح میشه، این مساله رو میگم که این مجموعه جوان و پر انرژی، پول زیادی دریافت می‌کنند و کیفیت زیادی هم ارائه میدن، همین باعث میشه که خیلی از همکاران که کیفیت براشون اولویت داره با این دوستان کار کنند.