همه جا در دسترس شماییم...
09155659834

شاهین صاحبکار

یکی از چالش‌های پروژه‌های راه دور این هست که امکان این نیست که تمام استانداردها رعایت بشه، محتواها به موقع برسن، ویدئوها اونطور که باید ضبط بشه، تصاویر و صدا همون چیزی باشه که شما بخوایین ولی با توجه به تجربه‌ای که توی این مورد در موارد مختلف داشتیم، سعی کردیم در بازه‌های مختلف جلسات هماهنگی بین تمام اعضای تیم و کارفرما داشته باشیم تا مطمئن بشیم هم چیزی که ما میخواییم رو مشتری می‌تونه از پس تامینش بر بیاد و هم اون دقیقا نظرش رو به ما منتقل کرده و ما به درستی داریم به نیازش پاسخ میدیم، آقای صاحبکار که توی حوزه بیمه و مهاجرت فعالیت می‌کنن در اتریش زندگی می‌کنن و ما در ایران، از این رو لازم بوده همیشه در طول زمان طولانی‌ای که با ایشون همکاری داریم، دقت لازم و سرعت کافی و دیدن جزئیات رو در تمام پروژه داشته باشیم.

بستر انتشار محتوا
اینستاگرام
زمان
پاییز99 به بعد

طراحی هویت بصری صفحه و محتواهای گرافیکی

بسته به علاقه شخصی ایشون بر تنوع قالب‌ها در هر ماه طراحی مجدد صورت می‌گیرد و با طرح و رنگ جدید هر ماه محتواها آپلود می‌شوند.

شاهین صاحبکار
شاهین صاحبکار
مشاور بیمه و مهاجرت در اتریش

“شرکت سی نوت “ شرکتی‌که بنده افتخار همکاری برای انجام امور کاری خود، به مدت ۳ سال متوالی با این مجموعه رو دارم . شرکتی که دادن اعتماد به مخاطب ، بازدهی صد در صد در پروژه های کاری، اخلاق شایسته با مشتری در مشاورات ، وقت شناسی در انجام کار و‌ مهمتر از همه، پذیرفتن انتقاد همراه با صبر و‌حوصله غیر قابل وصف رو سر لوحه پلان کاری خود قرار داده . بنده به عنوان یک‌ مشتری ۳ ساله کمال تشکر از مدیریت و‌ عوامل کاری این مجموعه رو‌دارم و قطعا اگر پذیرای بنده باشند ، ۳۰ سال آینده هم مشتری این مجموعه خواهم بود . پاینده باشید